turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Seminer Dizisi

Umut Varolgüneş - Recent Advances in Geometry, Relative Symplectic Cohomology

17 Şubat 2022 - 25 Şubat 2022

IMBM, Boğaziçi University South Campus and Zoom

Boğaziçi Üniversitesi'nden Umut Varolgüneş, İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi'nde 17, 22 ve 25 Şubat tarihlerinde  "Recent Advances in Geometry - Relative Symplectic Cohomology" başlıklı bir dizi konuşma verecektir. Konuşmaların başlangıç saati sabah 9:00'dır. 

17.2.2022 - Thursday Talk 1: What is happening in symplectic geometry? In the first half of the talk, I will give an informal and biased overview of some recent developments in symplectic geometry. In the second half, I will discuss some open problems in the field that I find interesting.

22.2.2022 - Tuesday Talk 2: A summary of my research I will give a summary of my research thus far and make some speculations about where it is going.

25.2.2022 - Friday Talk 3: Relative Floer theoretic invariants I will give a summary of the history, construction and applications of the recently developed relative Floer theoretic invariants in symplectic geometry. This talk will be a little more technical than the first two. 

Geometri Etkinliğin Web Sayfası
cagri.karakurt@boun.edu.tr

admin 15.02.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır