turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Bilimsel Hesaplama ve Uygulamalarla Matematiksel Modelleme

22 Haziran 2022 - 23 Haziran 2022

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Topkapı Yerleşkesi, İstanbul

Bu çalıştay ile araştırmacılar arasında yeni işbirliklerinin ve projelerin ortaya çıkması, ilgili sektörlerde uygulanabilecek yöntem ve algoritmaların sunulması amaçlanmaktadır. Ayrıca burada öğrenciler (lisansüstü) ve genç araştırmacılar için matematiksel modelleme algoritmaları oluşturma araştırmalardaki yeni gelişmeleri ve endüstriyel sorunların çözüm uygulamalarını görme fırsatı bulacaktır. Çalıştay, öncelikli alan ve yabancı ülke işbirliği kapsamında olup TÜBİTAK Tarafından desteklenmektedir. Çalıştaya katılım ücretsizdir.

Modelleme ve Similasyon Etkinliğin Web Sayfası
Muhammet Kurulay: bihum@intsa.org

admin 15.02.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır