turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

INFUS 2022 - The Third International Conference On Intelligent And Fuzzy Systems, Digital Acceleration And The New Normal

19 Temmuz 2022 - 21 Temmuz 2022

Yasar University, Izmir

INFUS is an acronym for Intelligent and Fuzzy Systems. It is a well-established international research forum to advance the foundations and applications of intelligent and fuzzy systems, computational intelligence, and soft computing for applied research in general and for complex engineering and decision support systems. The principal mission of INFUS is bridging the gap between fuzzy & intelligence systems and real complex systems via joint research between universities and international research institutions, encouraging interdisciplinary research and bringing multidiscipline researchers together.

Uygulamalı Bilimler Etkinliğin Web Sayfası
Cengiz Kahraman: kahramanc@itu.edu.tr

admin 06.01.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır