turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

ISCDFAMS-2022 - 1st International Symposium on Current Developments in Fundamental and Applied Mathematics Sciences

23 Mayıs 2022 - 25 Mayıs 2022

Atatürk Üniversitesi, Erzurum

Atatürk Üniversitesi'nin desteğiyle ilk kez düzenlenen 1. Uluslararası Temel ve Uygulamalı Matematik Bilimlerindeki Güncel Gelişmeler Sempozyumu, 23 Mayıs - 25 Mayıs 2022 tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde pandemi nedeniyle çevrimiçi olarak yapılacaktır. Dünyanın her köşesinden matematikçileri buluşturan bu sempozyumun programı, açılış konuşması, çağrılı ana konuşmalar, dizi konuşmalar ve genç akademisyen konuşmaları ile kısa söyleşilerden oluşmaktadır. Uzmanlık alanı itibariyle deneyim sahibi olan davetli konuşmacılar ile başarılı akademisyenler teorik ve uygulamalı matematik konularındaki birikimlerini tüm bilim insanlarına aktarma imkanı bulmuş olacaktır. Bu sempozyumda lisans, lisansüstü öğrencileri ve bilim insanları bilgi transferi yapacakları gibi ortak çalışma yürütme şansı elde edeceklerdir. Tüm akademisyenlerin çevrimiçi olarak düzenlenen bu sempozyum ile pandemi koşullarında bir araya gelme şansı yakalayacakları gibi birlikte bilimsel çalışma yapmaya da teşvik edici bir ortam oluşturulacaktır.


NOT: Sempozyuma katılım ücretsizdir.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Yeşim Saraç: ysarac@atauni.edu.tr

admin 25.01.2022_13:48'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır