turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

Mathematical Physics Days 2021

11 Aralık 2021 - 12 Aralık 2021

Zoom

The main aim of the conference is to bring graduate level students and young researchers together and discuss their recent research topics. Most of the seminars focus on the results more than the motivation part, and this causes most of the non-experts to not understand the talk enough. With this conference, we are trying to create an environment in which the graduate students can gain an understanding of the topics. We aim to achieve this by focusing more on the motivation and introduction part.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
narcicegi.kiran@khas.edu.tr

admin 04.12.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır