turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

Turkish Journal Of Mathematics - Studies On Scientific Developments In Geometry, Algebra, And Applied Mathematics

01 Şubat 2022 - 03 Şubat 2022

Zoom

Türkiye Matematik Dergisi 1-3 Şubat 2022 tarihlerinde Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek online matematik konferansı için bildirilerinizi sunmak üzere araştırmacıları davet ediyor. Araştırmacılar, Geometri, Cebir ve Uygulamalı Matematiğin herhangi bir yönü ve/veya ilgili konuları ile ilgili katkılarda bulunabilirler. Bu webinarın amacı, dünyanın her yerinden cebir, geometri ve uygulamalı matematik başta olmak üzere farklı alanlardan bilim insanlarının deneyimlerini paylaşabilecekleri bir ortam yaratmak ve aynı zamanda lisansüstü öğrenciler ve matematiğin çeşitli alanlarında çalışmalarını sürdüren genç araştırmacılar için mevcut kariyer fırsatları konusunda farkındalık yaratmaktır. Bu nedenle, bu etkinlik, ilgili alanlardaki en güncel ve disiplinler arası konuları ileri ve ilgi çekici seviyelerde güçlü bir şekilde tartışmayı amaçlamaktadır.

Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Adnan Tercan, tercan@hacettepe.edu.tr, math@tubitak.gov.tr

admin 02.12.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır