turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Seminer Dizisi

Geometri-Topoloji Öğrenci Çalıştayı

25 Ekim 2021 - 30 Ekim 2021

GGTI

GGTI bu güne kadar lisansüstü öğrencileri ve genç araştırmacılar için bir çok çalıştaya ev sahipliği yaptı. Geometri-Topoloji Öğrenci Çalıştayı, lisans öğrencilerinin de dahil edildiği bir haftalık benzer bir program olacaktır. Çalıştayın temel amacı, öğrencileri, derslerde öğrendiklerinin ötesinde çeşitli ilginç Geometri ve Topoloji konularıyla tanıştırmak ve ilgili problemler üzerine araştırma yapmaya teşvik etmektir.


NOT: Çalıştayın yüz yüze yapılması planlanmaktadır.

Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
eylem.yildiz@duke.edu

ggti 17.10.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır