turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICMME 2021 - International Conference on Mathematics and Mathematics Education

16 Eylül 2021 - 19 Eylül 2021

Gazi University - Online

The main aim of this conference is to contribute to the development of mathematical sciences, mathematical education, and their applications and to bring together the members of the mathematics community, interdisciplinary researchers, educators, mathematicians, and statisticians from all over the world. The presentations can be done in English or Turkish. This event will be held on online September 16-18, 2021 in Ankara, Turkey by MATDER-Association of Mathematicians and cooperation with Gazi University.


NOT: The lectures will take place online via Zoom.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Hasan Hüseyin SAYAN: icmme.matder@gmail.com, hsayan@gmail.com

admin 26.07.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır