turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

ISFA2021 - 1st International Symposium on Recent Advances in Fundemantal and Applied Sciences

10 Eylül 2021 - 12 Eylül 2021

Atatürk University - Online

''1st INTERNATIONAL SYMPOSIUM ON RECENT ADVANCES IN FUNDAMENTAL AND APPLIED SCIENCES'' 10-12 Eylül 2021 tarihlerinde Erzurum, TÜRKİYE’de ÇEVİRİM-İÇİ olarak düzenlenecektir. Temel ve Uygulamalı Bilimler (ISFAS-2021) Sempozyumu temasıyla üç günlük bilimsel oturumlar, açılış konuşmaları, sözlü sunumların yanı sıra olağanüstü ağ oluşturma fırsatları sunmaktır. Sempozyum dilleri: Türkçe (Tüm lehçeler), İngilizcedir ve son özet gönderim tarihi 1 Eylül 2021 olarak sınırlandırılmıştır. Ayrıca, (ISFAS-2021) adlı sempozyum uluslararası akreditasyona sahip olup ve ISBN’li sempozyumu kitabında yayınlanan özet ve tam metinleriniz doçentlik başvuruları dahil tüm akademik kategorilerde kullanılabilecektir. Sempozyum katılımı ücretsizdir.

Temel ve Uygulamalı Bilimler Etkinliğin Web Sayfası
isfas@atauni.edu.tr

admin 14.07.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır