turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

GSÜ Mezunlar Çalıştayı I - GSÜ Mezunlar Çalıştayı I

20 Haziran 2021

Çevirimiçi

Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü mezunları, güncel çalışma alanlarını 20şer dakikalık konuşmalarla tanıtacaklar. Saat 16'da başlayacak çalıştay, akşam 21'de mezunlarla kariyer hakkında bir soru-cevap seansıyla sonlanacak. Hedef kitlesi lise ve lisans öğrencileridir.


NOT: 18 Haziran Cuma akşamı kayıtlar kapanacaktır: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT_PFWgbDmRzwFLNK18V_S5evZNMJWZzS4GQCBK4aRO4JzbA/viewform?usp=send_form

Genel Matematik Araştırmaları
mrltosun@gmail.com

matpesinde 18.06.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır