turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

UMS2021 - 33. Ulusal Matematik Sempozyumu

31 Ağustos 2021 - 03 Eylül 2021

Çevrimiçi (İstanbul Üniversitesi)

Türk Matematik Derneği'nin desteğiyle her yıl düzenlenen Ulusal Matematik Sempozyumu'nun 33.'sü, bu yıl 31 Ağustos- 3 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul üniversitesi Matematik Bölümünün ev sahipliğinde COVID-19 nedeniyle çevrimiçi olarak yapılacaktır. Ülkemizin tüm matematikçilerini bir araya getiren bu geleneksel sempozyumun programı, genel konuşma, çağrılı ana konuşmalar, dizi konuşmalar ve genç araştırmacı konuşmaları ile kısa konuşmalardan oluşmaktadır. Sempozyuma katılım ücretsizdir. Konuşmacılar için kayıt tarihinin son günü 15 Ağustos 2021'dir.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ums2021.istanbul@gmail.com

admin 16.06.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır