turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

Kadın Matematikçiler Günü: TKMD etkinliği

19 Mayıs 2021

Online

19 Mayıs 2021 tarihinde, Matematikte Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, çevrimiçi bir toplantı planlanmaktadır. Etkinlik Maryam Mirzakhani’nin hayatı ve çalışmaları üzerine yapılacak kısa bir konuşmanın ardından Münevver Tezer hocamızın konuşması ve soru cevap kısmında oluşmaktadır. Ayrıca etkinlikte “Words of women in mathematics in the time of Corona” adlı film gösterimini  yapmayı da planlamaktayız.

14:00 Açılış konuşması
14:30 Münevver Tezer
15:30 Film gösterimi ( “Words of women in mathematics in the time of Corona”)
16:15 Kapanış


NOT: Meeting ID: 972 6890 5830 Passcode: TKMDMayWMD

Diğer Etkinliğin Web Sayfası
info@tkmd.org

admin 17.05.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır