turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Olimpiyatı

İstanbul Üniversitesi Matematik Kulübü Çevrim İçi Matematik Olimpiyatı

21 Mayıs 2021 - 23 Mayıs 2021

Çevrim İçi (Zoom Ve Youtube Üzerinden Canlı Yayın)

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Kulübü tarafından ilk defa gerçekleşecek olan Çevrimiçi Matematik Olimpiyatını 21-22-23 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceğiz. Bu etkinlik kapsamında lise öğrencilerini bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.
Etkinliğimiz üç günden oluşacaktır. Birinci gün ilk olarak olimpiyatçılarla tanışma ve sohbet olacaktır sonrasında soru çözümü olacaktır. İkinci gün bir sonraki tura kalan öğrenciler ile yarışma yapılacak olup ardından matematik konuşması olacaktır. Üçüncü gün ise son tura kalan öğrenciler ile birlikte yarışma gerçekleşecek olup etkinliğimizin akışı tamamlanacaktır. Tamamlanan oturumlar sonrasında ilk üçe giren öğrencilerimiz belirlenecektir. Kazanan bu üç öğrenciye sürpriz hediyelerimiz olacaktır. 
Etkinliğimizin ön elemesi için sorularımızı etkinlik öncesinde paylaşacağız. Ön eleme sorularının yayınlanma tarihi 14 Mayıs 21.00 olup cevapların son teslim tarihi 15 Mayıs saat 23.59’dur. Ön eleme sonuçları ise 21 Mayıs tarihinde açıklanacaktır. 
Etkinliğimize katılmak için katılım formunu doldurabilirsiniz.                                                                                                                                                         Katılım formu: https://forms.gle/Q3zCpyeegwK3USWu6
Etkinliğimiz hakkında detaylı bilgi almak için @iumatematik adıyla sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.


NOT: Olimpiyatlara katılmak için https://forms.gle/Q3zCpyeegwK3USWu6 bağlantısındaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Matematik
iuffmatematik@gmail.com

matkulupiu 07.05.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır