turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kongre

UYİK-2021 - II. Uluslararası Uygulamalı İstatistik Kongresi

29 Haziran 2021 - 02 Temmuz 2021

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi

II. Uluslararası Uygulamalı İstatistik Kongresi (UYİK-2021), istatistik biliminin Türkiye’de gelişmesinde büyük katkıları olan merhum hocamız Prof. Dr. Orhan DÜZGÜNEŞ anısına, vefatının 25. yılında yine Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ev sahipliğinde 29 Haziran - 02 Temmuz 2021 tarihleri arasında hibrid olarak (hem yüz yüze hem de elektronik ortamda) Tokat’ta gerçekleştirilecektir.

Kongre süresince uygulamalı istatistik alanında yer alan pek çok konu ve sizlerin belirleyeceği eğitim kursları ile konusunda uzman ve akademik çalışmanın daha başlangıcında olan genç bilim insanlarını bir araya getirme fırsatı bulacağız. Burada yapılan sunumlar sayesinde genç bilim insanlarına yeni ufuklar açmak ve çalışmalarını duyurma imkanının da sağlanması amaçlanmaktadır.

İstatistik Etkinliğin Web Sayfası
info@uyik.org

admin 21.04.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır