turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Kripto Zirvesi

11 Nisan 2014 - 12 Nisan 2014

Gaziantep, Zirve Üniversitesi

Kriptografi, mahremiyet ve siber güvenlik alanlarında çalışan değerli hoca ve öğrencileri buluşturacak Kripto Zirvesi Çalıştayı, 11-12 Nisan tarihlerinde Zirve Üniversitesi misafirliğinde Gaziantep'te gerçekleşecektir. Türkiye'de kriptoloji ve uygulamaları alanlarında çalışan akademisyen ve lisansüstü öğrencilerinin çalışmalarının paylaşılması ve bu alanlarda ortak çalışma imkanlarının araştırılması amacıyla Zirve Üniversitesi ev sahipliğinde Kriptoloji Zirvesi düzenlenecektir. Bu zirvede davetli konuşmacılar kendi alanlardaki sunumlarıyla katılım sağlarken, lisansüstü öğrenciler de çalışmalarını sunma imkanına sahip olacaktır.
Şifreleme ve Bilgi Güvenliği Etkinliğin Web Sayfası
kriptozirvesi@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır