turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Özel Etkinlik

Kadın Matematikçiler Derneği Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

06 Mart 2021 - 08 Mart 2021

Online

Kadın Matematikçiler Derneği olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde çevrimiçi olarak iki etkinlik düzenledik.

İlk etkinlik 6 Mart 2021, Cumartesi günü saat 17.00’de zoom üzerinden yapılacaktır. Etkinlik, Zuhal Yeşilyurt Gündüz ve Birgül Demirtaş hocalarımız tarafından verilecek olan “Zor zamanlarda kadın akademisyen olmak: Pandemi ve ötesi” başlıklı konuşma ve ardından soru-cevap kısımlarından oluşmaktadır .

İkinci etkinliğimiz ise 8 Mart 2021, Pazartesi günü saat 14:00’te yine zoom üzerinden gerçekleşecektir.  Yeşim Aydın Son ve Seher Nur Sülkü hocalarımız, Kovid-19 salgınının ülkemizdeki seyrinin olasılıksal bir modellemesi üzerine yaptıkları çalışmaları hakkında konuşma vereceklerdir.

Etkinliklerin zoom linkleri https://tkmd.org/?page_id=70 sayfasında yayınlanacaktır.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
info@tkmd.org

admin 27.02.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır