turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Ders Serisi

Yapay Öğrenme İçin Matematik

01 Şubat 2021 - 07 Şubat 2021

Online (Nesin Matematik Köyü)

Genel bilgiler: Dersler Matematik Köyü’nde yapılacak ve aynı zamanda online olarak yayımlanacaktır. Pandemi nedeniyle Köy’e gelemeyen hocalar hocalar olursa bu hocaların dersleri de online yayımlanacaktır. Katılımcıların dersleri daha rahat takip etmeleri için temel bir lineer cebir ve analiz bilgilerinin olması faydalı olur. Daha önceden makine öğrenmesi dersi almış olmak ya da farklı yöntemleri hali hazırda kullanıyor olmak şart değil. Ancak o durumdaki arkadaşlar, derslerdeki kuramsal bilgiyle, yöntemler ya da uygulamalar arasındaki ilişkiyi daha kolay göreceklerdir.

Amaç: Makine öğrenmesi yöntemlerini anlamak için gerekli matematik alt yapısının verilmesi.

Hedef kitle: Lisans ve yüksek lisans üniversite öğrencileri, veri bilimi konusunda çalışanlar.


NOT: Online kayıt ücretsizdir.

Yapay Öğrenme Etkinliğin Web Sayfası
Çiğdem Şahin: cigdemsahin@nesinkoyleri.org

admin 17.01.2021

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır