turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Cebir Çalıştayı

07 Kasım 2020 - 08 Kasım 2020

Çevrim içi

Cebir Çalıştayı, Türkiye Matematik Kulübü’nün düzenlemeyi planladığı matematik çalıştayları serisinin ilkidir. 2020 yılında 7-8 Kasım tarihlerinde Online platformlar üzerinden gerçekleşecektir. Discord üzerinden yapılan konuşmalar, Youtube üzerinden de canlı olarak takip edilebilecektir. Discord sunucusunda, konuşma aralarında katılımcıların birbirleri ile konuşma konuları hakkında konuşabilmeleri sağlanacaktır. Detaylar belli oldukça sayfa güncellenecektir. Konuşma vermek isteyenler websitesideki formu doldurabilir. 

https://matematikturkiye.com/cebircalistayi/

Cebir Etkinliğin Web Sayfası
matematikturkiye2020@gmail.com

tmk 19.10.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır