turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Açık Oturum

Uzaktan Eğitimde Öğrenci Değerlendirme Yöntemleri

16 Temmuz 2020

Matematiğin Peşinde youtube kanalı

Ortak bir fiziksel mekanda, gözetmen eşliğinde sınavların yapılamadığı bir düzende öğrencileri değerlendirmek için nasıl yöntemler kullanılabilir? Yalnızca dönem sonunda değil, dönem boyunca nasıl ölçme araçları hem hocalar, hem öğrenciler için faydalı olur? Açık oturumda davetli iki öğrenci ve iki hoca ile, izleyicilerin katılımıyla farklı senaryoları konuşacağız. Perşembe akşamı 21.00'da ilgilenenleri bekliyoruz.

Matematik Öğretimi Etkinliğin Web Sayfası
matematiginpesinde@gmail.com

matpesinde 14.07.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır