turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

2014 Türk Matematik Derneği Lisans ve Lisansüstü Yazokulu

14 Temmuz 2014 - 21 Eylül 2014

Nesin Matematik Köyü, Şirince, Selçuk, İzmir

TMD Lisans ve Lisansüstü Yazokulu Nesin Matematik Köyü'nde 14 Temmuz - 21 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Amaç: Matematik Bölümü öğrencilerinin uzun yaz tatilini değerlendirmek, varsa temel eksiklerini gidermek, kısıtlı zaman yüzünden müfredata sığmayan konularda bilgilendirmek, yurtiçinden ve yurtdışından matematikçilerle tanışmalarını ve kaynaşmalarını sağlamak, bilimsel işbirliklerine yol açmak.
Diğer Etkinliğin Web Sayfası
cerenaydin@nesinvakfi.org

aslicankorkmaz 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır