turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

AAD XVI - Antalya Algebra Days XVI

09 Mayıs 2014 - 13 Mayıs 2014

Antalya

The aim of these mini-workshops is to bring researchers who work on related fields together, and also give students a chance to meet more experienced people in their areas of interest. If you want to give a contributed talk or present a poster in one of these areas, please get in touch with the corresponding workshop organizer and send your abstract to her or him before March 18, 2014. If you want to give a contributed talk or present a poster in an area not listed below, then please contact Alp Bassa and send your abstract to him before March 18, 2014.
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
Cem Güneri: guneri@sabanciuniv.edu

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır