turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

KMD 2014 - Karatekin Mathematics Days 2014

11 Haziran 2014 - 13 Haziran 2014

Çankırı (Khanjarah), Türkiye

The main purpose of the symposium is to provide a platform for mathematicians from all around the world to present their recent works, share innovations, new ideas and methods. In addition, it also aims to construct new opportunities of collaboration or to improve collaboration among local and international participants by bringing together mathematicians and experts from various fields. The scientific program covers the full spectrum of topics in Mathematics, with diverse and eminent participants sharing their knowledge and experience.
Genel Matematik Araştırmaları Etkinliğin Web Sayfası
Assoc.Prof. Hakan K. AKMAZ, hakanakmaz@karatekin.edu.tr

cengizsuleyman 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır