turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

Around Valuation Theory

22 Mayıs 2014 - 26 Mayıs 2014

Nesin Matematik Köyü, Şirince, izmir

Valuation theory, cebirsel geometri ve sayılar teorisi gibi alanlarda gün geçtikçe daha çok yer almaktadır. Dünya'nın farklı yerlerinden konularında uzman akademisyenlerle genç matematikçileri buluşturmayı amaçladığımız bu toplantı hakkında daha detaylı bilgiyi web sitesinde bulabilirsiniz.
35 yaş altı katılımcılar için Tübitak desteğine başvurulacaktır. Bu destekten yararlanmak için en geç 7 Şubat Perşembe günü saat 13'e kadar http://goo.gl/aDxdMU linkindeki formu doldurmak gerekmektedir.
Cebirsel Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Gönenç Onay: g.onay@free.fr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır