turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Randomness in Complex Geometry and Analysis Workshop

15 Haziran 2020 - 19 Haziran 2020

Nesin Mathematics Village

We are organizing a workshop called “Randomness in Complex Geometry and Analysis” in Nesin Mathematics Village (Şirince/İzmir) between June 15-19 2020. The purpose of this international 5-day workshop is to bring together complex analysts and geometers working on probabilistic aspects of the subject and related problems. We offer financial support for graduate students and postdoctoral fellows. You may find more details and register to the workshop at the conference website.

NOT: Konferans pandemi ve muvcut durumdan ötürü Haziran 2021’e ertelenmiştir.

Analiz Etkinliğin Web Sayfası
Turgay Bayraktar (tbayraktar@sabanciuniv.edu),

admin 13.05.2020_13:33'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır