turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

Matematik Günü İstanbul

14 Mart 2020

Gebze Teknik Üniversitesi

26 Kasım 2019’da UNESCO, Dünya Matematikçiler Birliği’nin önerisi ile, 14 Mart’ı Dünya Matematik Günü ilan etti ve bununla birlikte İstanbul’daki en aktif öğrenci matematik kulüpleri ortak bir organizasyon için toplantılar yapmaya başladık. Dünya Matematik Günü’nün ilkinde, dünyanın önemli şehirlerinde yapılan kutlamalara eşlik etmek amacıyla, Türkiye’de de matematiğe dair farkındalığı artıracak, "Matematik Günü İstanbul" adıyla 14 Mart'ta Gebze Teknik Üniversitesi'nde bir etkinlik planlamaktayız.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
info@matematikgunuistanbul.com

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır