turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

27. Gökova Geometri-Topoloji Çalıştayı

01 Haziran 2020 - 06 Haziran 2020

Akyaka, Muğla

Bu toplantıda geometri ve topolojinin ana akım konuları ağırlıkta olacaktır. Konuşmalar davetli konuşmacılar tarafından yapılacaktır. Çalıştay kapasitesinin sınırlı olması nedeniyle, katılacak konuşmacıların manifoldların topoloji ve geometrisi ile ilgili konularda araştırma yapıyor olmaları, lisansüstü öğrencilerin ise türevlenebilir manifoldlar, cebirsel topoloji ya da cebirsel geometri ile ilgili temel bilgilere sahip olmaları beklenmektedir.


NOT: The conference is postponed to the next year.

Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
Turgut Önder: onder@metu.edu.tr

admin 10.05.2020_19:44'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır