turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Workshop on Curves, Mapping Class Groups and their Applications

17 Ocak 2020 - 18 Ocak 2020

Middle East Technical University, Ankara

The aim of this workshop is to bring together mathematicians who specialize in low dimensinal topology; in particular geometrical and combinatorial aspects of mapping class groups and curves on surfaces. Registration is needed for this workshop. Please register by January 14th. The talks will be in Gündüz İkeda Seminar Room, Mathematics Department at METU. *This workshop is supported by TÜBİTAK 3001-Project No: 117F282
Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
Öykü Yurttaş: saadet.yurttas@dicle.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır