turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICMASE 2020 - International Conference on Mathematics and its Applications in Science and Engineering

09 Temmuz 2020 - 10 Temmuz 2020

Ankara Hacı Bayram Veli University

This meeting aims to present research, exchange ideas, discuss developments in mathematics, develop collaborations and interact with professionals and researchers from all over the world. ICMASE 2020 also serves to foster communication among researchers in a wide variety in different scientific areas have based on Mathematical subject.


NOT: The conference organization committee would like to announce that it is decided to organize the ICMASE-2020 via ONLINE within the cautions taken by Turkish Government regarding with Covid-19 outbreak, which is also declared as pandemic by the World Health Organization.

Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
icmase2020@gmail.com

admin 13.05.2020_09:57'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır