turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

I. Kadın Matematikçiler Derneği Çalıştayı

02 Mayıs 2014 - 04 Mayıs 2014

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Kadın Matematikçiler Derneği olarak kadın araştırmacıların, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin araştırma konularını, fikirlerini ve tecrübelerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacı ile bir dizi çalıştay yapmayı planlıyoruz. Bu serinin ilkini, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nün de katkıları ile, 02-04 Mayıs 2014 tarihlerinde Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde yapacağız.
İlk çalıştay Cebir, Çizge Teorisi, Geometri ve Uygulamalı Matematik alanlarından konuşmalara ayrılmıştır. Konuşmaların yanısıra poster sunumları da olacaktır. Konuşmalar ve poster sunumları herkese açıktır.
Genel Matematik Araştırmaları Etkinliğin Web Sayfası
calistay@turkkadinmatematikcilerdernegi.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır