turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

VII. Kadın Matematikçiler Derneği Çalıştayı

16 Nisan 2020 - 18 Nisan 2020

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Kadın Matematikçiler Derneği kadın araştırmacıların, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin araştırma konularını, fikirlerini ve tecrübelerini paylaşacağı bir platform oluşturmak amacıyla her yıl Nisan ya da Mayıs aylarında 2-3 günlük çalıştaylar düzenlemektedir. Bu çalıştayların yedincisi 16-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacaktır. Bu yılki çalıştay, Sonlu Cisimler-Kodlama Teorisi, Cebirsel Geometri ve Diferansiyel Denklemler alanlarına ayrılmıştır.
Diferansiyel Denklemler Etkinliğin Web Sayfası
calistay@tkmd.org

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır