turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

8. Cemal Koç Cebir Günleri

09 Mayıs 2020

Hacettepe University, Beytepe Campus, Ankara

8. Cemal Koç Cebir Günleri, adından da anlaşılacağı üzere, bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan ve Prof. Dr. Cemal Koç anısına her yıl düzenlenen, matematiğin cebir alanındaki bir toplantısıdır. Bu toplantı 2013 yılından itibaren sırasıyla İstanbul Doğuş, Düzce, Gebze Teknik, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kültür, Yeditepe ve yedincisi de geçen yıl Bilkent Üniversitesi tarafından düzenlenmiştir. Prof. Dr. Cemal Koç, Türkiye de cebir ve cebirle ilgili konularda çalışan birçok matematikçiye önderlik etmiş ve çalışmalarına katkıda bulunmuştur. Bu toplantının amacı Prof. Dr. Cemal Koç’u anmak ve bu vesileyle Türkiye'de cebir alanında çalışan kişileri bir araya getirerek son yaptıkları çalışmaları paylaşmaktır.
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
Feride Kuzucuoğlu: feridek@hacettepe.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır