turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Arithmetica İzmir 3

08 Kasım 2019

Dokuz Eylül Üniversitesi, Matematik Bölümü, B256, İzmir

Arithmetica İzmir (İzmir Aritmetik Günleri) çalıştayının üçüncüsü 08 Kasım 2019 Cuma günü düzenlenecektir Davetli Konuşmacılar: Ahmet Muhtar Güloğlu, İ. D. Bilkent Üniversitesi, Faruk Temur, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Emrah Sercan Yılmaz, Boğaziçi Üniversitesi. Çalıştay için TMD-MAD desteğine başvurulmuş olup, başvurunun kabul olması halinde, MAD projesinin koşulları çerçevesinde, katılımcılara kısmi destek verilebilecektir.
Sayılar Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
celalcem.sarioglu@deu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır