turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

IWGS - International Workshop on Geometry of Submanifolds, 2019

07 Kasım 2019 - 09 Kasım 2019

İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi (IMBM), Boğaziçi University

International Workshop on Geometry of Submanifolds, 2019 will be held at Istanbul Center for Mathematical Sciences (IMBM) located in Boğaziçi University South Campus in Bebek, Istanbul during November 7-9, 2019. The purpose of the workshop is to bring experts and young researchers working in various aspects of ''Geometry of Submanifolds'' together to create an environment where they can discuss about their recent researches and open problems.
Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Handan Yıldırım: handanyildirim@istanbul.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır