turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICAME21 - 2nd International Conference on Applied Mathematics in Engineering

30 Haziran 2021 - 02 Temmuz 2021

Balıkesir University, BUBYO Hotel, Burhaniye, Balıkesir

Following the successful organisation of the ICAME'18, we are pleased to announce that the Second International Conference on Applied Mathematics in Engineering (ICAME'21) will be held between 30th June - 2nd July, 2021 in Burhaniye/Balikesir, Turkey. The aim of this conference is to bring together leading researchers and academics in the field of applied mathematics and engineers in order to debate current and interdisciplinary topics in control, fractional calculus, optimization and their applications in engineering science.


NOT: We have had to postpone our ICAME conference to 2021 due to the chaotic situation and uncertainties caused by Covid-19.

Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ryaman@gelisim.edu.tr, nozdemir@balikesir.edu.tr

admin 09.05.2020_18:20'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır