turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICAME21 - 2nd International Conference on Applied Mathematics in Engineering

01 Eylül 2021 - 03 Eylül 2021

Balıkesir University, BUBYO Hotel, Burhaniye, Balıkesir

Following the successful organisation of the ICAME'18, we are pleased to announce that the Second International Conference on Applied Mathematics in Engineering (ICAME'21) will be held between September 1-3, 2021 in Burhaniye/Balikesir, Turkey. The aim of this conference is to bring together leading researchers and academics in the field of applied mathematics and engineers in order to debate current and interdisciplinary topics in control, fractional calculus, optimization and their applications in engineering science.


NOT: Nonetheless, we are monitoring closely the situation related to the COVID-19 and we consider any possible format. The conference is expected to take place in any case.

Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
icame@balikesir.edu.tr

admin 17.01.2021_16:11'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır