turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Kadın ve Bilim VI

20 Eylül 2019

Balıkesir Üniversitesi

Kadın araştırmacıların bir araya gelip fikirlerini,tecrübelerini ve sorunlarını paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacı ile Derneğimiz tarafından başlatılan, 2012 yılından itibaren her yıl yapılan Kadın ve Bilim etkinliklerinin altıncısı, 20 Eylül 2019 tarihinde Balıkesir Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecektir.Program genel bir konuşma, matematik ve kardeş bilim konuşması olmak üzere üç konuşma ile ''Stem eğitiminde kadın'' temalı bir panelden oluşmaktadır. Etkinlik herkese açıktır, kayıt ücreti talep edilmemektedir.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
calistay@tkmd.org

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır