turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Araştırma Okulu

Geometri ve Simetri

13 Eylül 2019 - 15 Eylül 2019

İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi (İMBM), Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü

''Geometri ve Simetri'' okulu, özellikle geometri ve matematiksel fizik alanlarına ilgi duyan öğrencilerin derslerine ve ileriye dönük çalışmalarına katkı sağlayacak bir okuldur. Okulun hedef kitlesi lisansüstü öğrencilerdir. Yüzeylerin Geometrisi Ve Diferansiyel Denklemler(İlmar Gahramanov), Noether Teoremleri Ve Korunum Kanunları(Oğuzhan Kaşıkçı), Lorentz Geometrisi(Handan Yıldırım)

NOT: İstanbul dışından gelecek öğrencilere, İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi tarafından sınırlı sayıda yol desteği verilecektir.

Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Handan Yıldırım: handanyildirim@istanbul.edu.tr

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır