turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

IWNT2019 - Izmir Workshop in Number Theory

05 Ağustos 2019 - 06 Ağustos 2019

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Matematik Bölümü

5-6 Ağustos 2019 tarihleri arasında İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Matematik Bölümü'nde ''Izmir Workshop in Number Theory'' isimli bir toplantı düzenlenecektir. 1-5 Temmuz 2019 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi'nde düzenlenen Journées Arithmétiques 2019 konferansının uydu etkinliğidir. Bu çalıştayda konuşmacıların üzerinde çalıştığı güncel problemleri tartışmaya açması amaçlanmaktadır. Formal bir etkinlik olmayıp, konuşma aralarında bilgi alışverişi için geniş zaman ayrılacaktır. Kısa konuşmalar için gerekli yerler ayrılmıştır. Konuşma özeti ve kayıt için son tarih 3 Ağustos 2019 olarak belirlenmiştir, kayıt ücreti bulunmamaktadır ancak gerekli hazırlıkların yapılması adına kayıt olunmasını rica ederiz. Toplantıya katılım için finansal destek mevcuttur. Bu desteği sağlayan kurum ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz. Destekle ilgili düzenleme komitesiyle irtibata geçebilirsiniz.
Sayılar Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
ilker.inam@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır