turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

IISSAM - International Istanbul Summer School in Applied Mathematics

12 Temmuz 2019 - 17 Temmuz 2019

İstanbul Gelişim University

The aim of our Summer School is mainly to provide to young African students and young researchers from all over the world the basic tools for understanding the fundamental problems of fractional calculus and its applications in mathematical biology. The dynamics of complex systems arising in this fascinating field will be discussed. The numerical methods appropriate for the field of mathematical biology will be also presented.
Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ntmsci@ntmsci.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır