turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Değişmeli Cebir ve Kombinatorik Çalıştayı - II

17 Haziran 2019 - 18 Haziran 2019

Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü, Ankara

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan bu çalıştay ile, ülkemizde değişmeli cebir ve kombinatorik alanlarında çalışan akademisyenler ve öğrencileri bir araya getirmek hedeflenmektedir. 2018 yılında gerçekleştirilen Değişmeli Cebir ve Kombinatorik Çalıştayı - I etkinliğinin web sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir. Sunumlar Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü Yaşar Ataman toplantı salonunda yapılacaktır. Katılımcıların aşağıda bulunan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.
Cebir Etkinliğin Web Sayfası
Samet Sarıoğlan: ssarioglan@hacettepe.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır