turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Genel Kurul

Türk Matematik Derneği Ankara Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı

18 Mayıs 2019

ODTÜ Matematik Bölümü Gündüz İkeda Seminer Odası

Şube olağan Genel Kurul Toplantısı’nın 11 Mayıs 2019 tarihinde (Cumartesi günü) saat 14:00’da ODTÜ Matematik Bölümü Gündüz İkeda Seminer Odasında aşağıdaki gündemle toplanmasına; çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının yeter sayı aranmaksızın 18 Mayıs 2019 tarihinde (Cumartesi günü) aynı yer ve saatte aynı gündemle yapılmasına karar verildi.
2019 YILI OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANTI GÜNDEMİ
1- Açılış, Yoklama ve Saygı Duruşu, 2- Divan Seçimi, 3- 2017-2019 yılı yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve ibrası, 4- 2017-2019 yılı denetici raporunun okunması ve ibrası, 5- Adayların Belirlenmesi, 6- Adayların görüş ve düşüncelerini açıklaması, 7- Yeni yönetim kurulu üyelerinin seçimi, 8- Yeni deneticinin seçimi, 9- Dilek, temenniler ve kapanış.

NOT: Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının yeter sayı aranmaksızın 18 Mayıs 2019 tarihinde (Cumartesi günü) aynı yer ve saatte aynı gündemle yapılmasına karar verildi.

Diğer
Tuncay Başkaya: tuncay.baskaya@atilim.edu.tr

admin 20.03.2020_14:05'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır