turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

IMBM Discrete Mathematics Days

04 Mayıs 2019 - 05 Mayıs 2019

Istanbul Center for Mathematical Sciences (IMBM), Boğaziçi University

IMBM Discrete Mathematics Days will be held on (tentatively) May 4 and May 5, 2019, at the Istanbul Center for Mathematical Sciences (IMBM), Boğaziçi University. The purposes of the meeting are: - to get engaged with people working on discrete mathematics, - to give the students the chance to see several new topics and meet discrete math related people in Turkey. - to have expository seminars discussing certain topics in classical and modern discrete mathematics,
Ayrık Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Ümit Işlak: umit.islak1@boun.edu.tr, Fatih Demirkale: fatihd@yidliz.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır