turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

GGTI 2019 Summer Workshop

03 Haziran 2019 - 07 Haziran 2019

Gökova Geometri Topoloji Enstitüsü, Muğla

This summer workshop aims to provide opportunity for advanced Ph.D. students, postdocs and young researchers to interact in their research areas. This meeting will focus on 4-Manifolds, G_2 Manifolds, and symplectic manifolds. There will be some mini-courses and research talks, followed by informal discussions. Participants will be encouraged to give research talks related to the focused topics. The mini courses will be given by Selman Akbulut, Roman Golovko and Üstün Yıldırım.

NOT: Çalıştay için Türk Matematik Derneği' nden destek talebinde bulunuldu. Başvurumuzun sonucuna göre öncelikle öğrenciler ve doktorasını yeni almış genç araştırmacılar olmak üzere katılımcılara destek verilmesi hedeflenmektedir.

Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
M. Firat Arıkan: farikan@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır