turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

İstanbul Matematik Festivali

04 Mayıs 2019 - 05 Mayıs 2019

Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Yerleşkesi Beşiktaş, İstanbul

Bu yıl ilk defa düzenlediğimiz İstanbul Matematik Festivali, 4-5 Mayıs'ta Galatasaray Üniversitesi Ortaköy yerleşkesinde olacak. Etkinliğimizde konuşmalardan ziyade, fuar alanlarındaki gibi standlar, festivallerdeki gibi açık hava etkinlikleri olacak. Matematik camiasını bir araya getirip güzel bir hafta sonu geçirmeyi planladığımız etkinliğimize hepiniz ailenizle, arkadaşlarınızla davetlisiniz. Amaç: İstanbul matematik festivalinin birinci amacı matematik sevdalılarını buluşturmak, ikinci amacı ise matematikçiliği bir meslek, kariyer olarak topluma tanıtmak. Katılımcı Profili: Festivalimize matematikle profesyonel ya da amatör olarak ilgilenen, matematik konuşmayı, öğrenmeyi, paylaşmayı seven herkesi davet ediyoruz. Festivalimiz her yaştan, toplumun her kesiminden katılımcılara açık ve ücretsiz. Sadece sitemizden kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz. Etkinlikler: İki gün sürecek olacak festivalimiz, bir açılış konuşmasıyla başlayacak, ardından katılımcıların aktif olarak rol alabilecekleri onlarca, gün boyu süren aktiviteler ile devam edecek. Ayrıntılı program için, sayfamızın etkinlikler kısmına göz atabilirsiniz.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
istanbulmatfest@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır