turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

Frontiers in Several Complex Variables and Functional Analysis: on the occasion of 70th birthday of Professor Aydın Aytuna

11 Mayıs 2019 - 12 Mayıs 2019

Middle East Technical University, Ankara

The purpose of the conference is to bring together researchers working in the areas of several complex variables and functional analysis on the occasion of 70th birthday of Professor Aydın Aytuna. The conference will take place on May 11-12, 2019 at Middle East Technical University, Ankara/Turkey. There will be also a reception on Saturday, May 11th in order to welcome the participants and to celebrate Professor Aytuna's birthday.
Analiz Etkinliğin Web Sayfası
aytunafest2019@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır