turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

GTA2019 - Ankara Grup Teori Konferansı

02 Mayıs 2019 - 03 Mayıs 2019

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara

Birinci Ankara Grup Teori Konferansı, GTA2019, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde 2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Mahmut Kuzucuoğlu hocamızın matematik kariyerini, 60. doğum günü vesilesiyle, kutlayacağımız bu konferansa katılımınız bizleri memnun edecektir. Amacımız grup teorisi çalışan her yaştan araştırmacıları bir araya getirmektir. Davetli konuşmacılar: Karim Ahmadidelir – Islamic Azad University, Tabriz, Kıvanç Ersoy – Mimar Sinan University (Video conference), Francesco de Giovanni – University of Naples, Federico II, İsmail Ş. Güloğlu – Doğuş University, Otto H. Kegel – University of Freiburg, Vladimir Levchuk – Siberian Federal University, Krasnoyarsk, Patrizia Longobardi – University of Salerno, Mercede Maj – University of Salerno, Aleksandr Y. Olshansky – Vanderbilt University, Mohammad Shahryari – University of Tabriz.
Grup Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
wwwgta@metu.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır