turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Toplantı

AGNT XXIX - The Ankara-Istanbul Algebraic Geometry & Number Theory Meetings - 29

01 Aralık 2018

Bilkent Mathematics Seminar Room

1 December 2018 Saturday 14:00, the Ankara-İstanbul Algebraic Geometry Number Theory Seminars of Two Cities will take place at Bilkent Mathematics Seminar Room. Lecture series 1: A connection between knot theory and enumerative geometry motivated by (topological) string theory - Can Kozcaz Lecture series 2: Random Real Algebraic Curves - Özgür Kişisel Lecture series 3: Rational Points on Curves over Finite Fields - Alp Bassa
Cebirsel Geometri Etkinliğin Web Sayfası
Alp Bassa: alp.bassa@boun.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır