turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Weekend Workshop on Fusion Systems

08 Aralık 2018 - 09 Aralık 2018

Bilkent University

Fusion systems are an active research topic and naturally appear in finite group theory, algebraic topology, and representation theory. This workshop aims to provide an introduction to fusion systems with an algebraic point of view. The workshop will feature lectures by Matthew Gelvin (Bilkent University) and Sune Precht Reeh (Universitat Autonoma de Barcelona). As a prerequisite a graduate course in group theory is sufficient.
Cebir
Baran Zadeoğlu: baran.zadeoglu@ug.bilkent.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır