turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kutlama

Topology and geometry in low degrees on the occasion of Sergey Finashin's 60th birthday

20 Aralık 2018 - 21 Aralık 2018

IMBM Seminar Room, Boğaziçi University South Campus

This conference aims to bring experts together to discuss ''topology and geometry in low degrees'', on the occasion of Sergey Finashin's 60th birthday. INVITED SPEAKERS: Mohan Bhupal (METU), Çisem Güneş (Bilkent U), Viatcheslav M. Kharlamov (U Strasbourg), Grigory Mikhalkin (U Geneva), Yıldıray Ozan (METU), Nermin Salepci (U Lyon 1), Özgür Kişisel (METU), Eugenii Shustin (Tel Aviv U), Jean-Yves Welschinger (U Lyon 1), Remziye Arzu Zabun (Gaziantep U)
Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
Ferit Öztürk: ferit.ozturk@boun.edu.tr , Remziye Arzu Zabun: arzuzabun@gantep.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır