turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

GTG2014 - Gruplar teorisi ve topolojik gruplar

17 Ocak 2014 - 18 Ocak 2014

Mimar Sinan Fine Arts University, İstanbul

17-18 Ocak 2014 tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü'nde Groups and Topological Groups başlıklı iki günlük kısa bir çalıştay düzenlenecektir. Groups and Topological Groups çalıştayları 1972'den beri her altı ayda bir düzenlenmektedir. Gruplar teorisi ve topolojik gruplarla ilgili konularda çalışan kişilerin bir araya geldiği ve daha çok genç araştırmacılara konuşma fırsatı verilen bir geleneğe sahiptir. Peter Plaumann, Wolfgang Herfort, Dikran Dikranjan gibi matematikçilerin de konuşma vereceği bu çalıştaya katılmak ve konuşma vermek için iletişime geçebilirsiniz.
Grup Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
Kivanc Ersoy: ersoykivanc@gmail.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır