turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

Kadın Matematikçiler Derneği Lisansüstü Yaz Okulu

18 Haziran 2018 - 27 Haziran 2018

ODTÜ Matematik Bölümü, Ankara

Kadın Matematikçiler Derneği, Üçüncü Lisansüstü Yaz Okulu, 18-27 Haziran tarihleri arasında ODTÜ Matematik Bölümünde düzenlenecektir. Fonksiyonel Analiz dersi Zafer Nurlu ve Özcan Yazıcı tarafından, Fark Denklemleri dersi de Billur Kaymakçalan, Elvan Akın ve Şeyma Kayan tarafından yürütülecektir. Derslerin biri sabah diğeri öğleden sonra olacak; böylece katılımcılar her iki dersi de takip edebilecektir. Katılım ücreti yoktur.
Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ferihe.atalan@atilim.edu.tr

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır